7413 Sidenmålningar
Såld: 500 kr
Såldes den 6 februari 2023 -
4406 Sidenmålningar
2 st. Japan, motivet: 32x37 + 21x29
Såld: 150 kr
Såldes den 15 januari 2018 -
7043 Sidenmålningar
2 st, Japan, bladets mått: 23x21 & 16x30
Såld: 100 kr
Såldes den 21 mars 2016
6152 Sidenmålningar
2 st, Japan, ca 35x40
Såld: 150 kr
Såldes den 1 juli 2013 -
4720 Sidenmålningar
2 st. Kina + 1 oljemålning, Japan, ca 35x30
Såld: 300 kr
Såldes den 3 december 2012 -
3041 Sidenmålningar
2 st, Japan, 1800-talets slut, 34x26
Såld: 3.200 kr
Såldes den 26 november 2012
9542 Sidenmålningar
2 st, Japan, signerade, 42x33
Såld: 300 kr
Såldes den 19 november 2012 -
3538 Sidenmålningar
2 st, Japan, 26x34, 29x37
Såld: 300 kr
Såldes den 8 augusti 2011 -
4612 Sidenmålningar
3 st. Japan, 39x27
Såld: 550 kr
Såldes den 3 december 2007